Храм свт.Феодосия ЧерниговскогоХрам свт.Феодосия Черниговского
тел. 066-996-2243
 
День за днем
О смысле
Библиотека
Воскресная школа
Милосердие
Сервисы сайта
Главная >> Газета 'Колокол' № 201 март 2019 г. >> Жизнь Храма. Парафіяльні збори

Жизнь Храма. Парафіяльні збори


 

3 лютого 2019 року в нашому храмі свят. Феодосія Чернігівського в Святошинському районі м. Києва з благословіння Правлячого Архієрея Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під головування настоятеля храму протоієрея Олександра Білокура відбулися чергові парафіяльні збори.

На сам перед всі присутні на зборах висловили свою безумовну підтримку сучасному канонічному статусу Української Православної Церкви, а також підтвердили свою згоду з усіма останніми рішеннями Архієрейського Собору та Священного Синоду нашої церкви під омофором Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Згідно порядку денного на зборах був затверджений оновлений склад членів парафіяльних зборів, а також були переобрані та затверджені нові склади Парафіяльної ради та Ревізійної комісії.

Крім того, було обговорене питання про організацію та створення структур та підрозділів парафіяльного служіння.

Зокрема були утворені: сектор технічного нагляду та обслуговування храмових будівель та прилеглої території, служба милосердя та соціального служіння, відділ внутрішньої охорони, юридичний та орг. віділ, парафіяльне кафе (Трапезна).

Окрему увагу звернули на роботу сектору релігійної освіти та катехизація для дітей та дорослих, організацію дитячого хору для участі у богослужінні та роботу різноманітних гуртків при дитячій недільній школі.
Очолити нові напрями церковного служіння та нести в них послух погодилися багато парафіян та членів громади.
1
3
3 

 

 


Святителю отче наш, Феодосие, моли Бога о нас!
Газета Колокол | Храм святителя Феодосия Черниговского
© 2009-2023 Храм свт.Феодосия Черниговского
(03179 Киев, ул. Чернобыльская, 2. тел. +38 066-996-2243)

По благословению Блаженнейшего Владимира, Митрополита Киевского и Всея Украины.

Главный редактор - протоиерей Александр Билокур , Ответственный редактор - Елена Блайвас, Технический редактор - Александр Перехрестенко


Посетителей на сайте: 17