Главная >> 17 липня 2022 року - день пам'яті свят. Андрія архиєпископа Критського

17 липня 2022 року - день пам'яті свят. Андрія архиєпископа Критського

Неделя о расслабленном
В неділю 17 липня 2022 року в день пам'яті св. Андрія архиєпископа Критського та святих Царських мучеників від богоборчої радянської влади убієнних в храмі свят. Феодосія Чернігівського Святошинського району міста Києва відбулася Літургія.

Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Олександр Білокур в співслужінні кліриків храму: протоієрея Василія Пилипака, протоієрея Андрія Ухтомського диякона Олега Скидана і диякона Олександра Тимощука.

Після читання Євангелія настоятель виголосив проповідь на тему недільного зачала про вигнання злих духів з гадаринських біснуватих.

На сугубій єктенії підносилися прохання до Господа про духовні та земні нужди і потреби про мир в Україні про Владу і Воїнство.
За літургією молилися військовослужбовці ЗСУ за яких поіменно були піднесені молитви про благословіння їх ратного служіння.

Після закінчення сугубої єктенії була звершена загальна колінопреклонна молитва за мир в Україні за припинення війни за народ за військо за збереження святих храмів і монастирів за благостояння святої Української Православної Церкви.
Після таїнства сповіді до святої чаші підійшли 90 вірних християн серед яких третина діти та підлітки.
«Спаси Господи, люди Твоя і благослови достояніє Твоє»

Неделя о расслабленном Неделя о расслабленном
Неделя о расслабленном

| Храм святителя Феодосія Чернігівського