Главная >> 26 листопада 2011 року – день пам’яті жертв голодомору та невинних жертв репресій комуністичного режиму

s 26 листопада 2011 року – день пам’яті жертв голодомору та невинних жертв репресій комуністичного режиму

День памяти жертвам голодомора

26 листопада 2011 року – день пам’яті жертв голодомору та невинних жертв репресій комуністичного режиму радянської влади.

За традицією у цей день біля поклінного хреста, що розташований на перетині вул. Чорнобильської та вул. Уборевича, відбулася поминальна літія, яку відслужив настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Олександр Білокур.

На поминальному богослужінні були присутні і молилися вихованці недільної школи нашого храму, їх батьки та прихожани.

«Царство небесне всім невинно убієнним, від богоборчої влади замученим, від голоду померлим…»

День памяти жертвам голодомора День памяти жертвам голодомора
День памяти жертвам голодомора

| Храм святителя Феодосия Черниговского