Главная >> 14 декабря - День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

s 14 декабря - День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

10 ноября 2006 года Указом Президента Украины №945/200614 была учреждена памятная дата – День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС, который ежегодно отмечается 14 декабря.

Этот день мировое сообщество почитает, как памятный.
Он призван обратить внимание людей на проблемы ликвидаторов крупнейшей техногенной катастрофы планеты.

14 грудня, в день вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і завершення будівництва "Саркофага", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив молебень за здоров'я чорнобильців-ліквідаторів і заупокійну літію по загиблих ліквідаторах аварії.

На заході, який проходив на території Київського державного Меморіального Комплексу жертвам Чорнобильської трагедії біля храму святителя Феодосія Чернігівського були присутні: голова Святошинського району С. М. Рюмшин, представники державної міської адміністрації, представники громадських організацій, ліквідатори-чорнобильці з різних місць України.

За богослужінням разом з Преосвященним єпископом Феодосієм молилися настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Олександр Білокур та духовенство міста Києва.

Вітаючи тих що зібралися, владика подякував присутнім ліквідаторам за їх самовідданий подвиг, побажав їм міцного здоров'я і сил та передав усім святительське благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

| Храм святителя Феодосия Черниговского