Главная >> Православні дитячі табори Полтавщини запрошують дітей на літній відпочинок У 2013 р.

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, Митрополита Полтавського і Миргородського

Влітку в Полтавській єпархії Української Православної Церкви працюватимуть Православні дитячі табори відпочинку: «Орлятко» в м. Карлівка та «Псьол» в с. Яреськи Шишацького району.

«Орлятко» (м. Карлівка)

І зміна - з 11 по 24 червня;

ІІ зміна - з 27 червня по 10 липня;

ІІІ зміна - з 13 по 26 липня;

ІV зміна - з 29 липня по 11 серпня;

V зміна - з 14 по 27 серпня.

«Псьол» (с. Яреськи)

І зміна - з 9 по 22 червня;

ІІ зміна - з 26 червня по 9 липня;

ІІІ зміна - з 13 по 26 липня;

ІV зміна - з 30 липня по 12 серпня;

Запрошуються діти віком від 7 до 16 років із віруючих православних сімей.

Харчування – чотири рази на день: свіжі овочі і фрукти, молочні, м'ясні і рибні блюда у відповідності із встановленими постами.
Кваліфікований персонал, вихователі – професійні педагоги, вожаті – студенти Місіонерської Духовної Семінарії (м.Комсомольськ).
В таборі постійно перебуває священик.

Організація життя православного табору – у відповідності з церковним укладом: спільні ранкова і вечірні молитви, до трапези і після трапези, дотримання постів, читання житій святих під час трапези.

Протягом зміни проводитимуться спортивні ігри та змагання, творчі конкурси та концерти, вікторини, духовні бесіди, інтерактивні ігри для розвитку соціально-психологічних навичок, заняття в різноманітних гуртках.
Бібліотека, фонотека, перегляд та обговорення цікавих фільмів на духовну тематику.
В таборі, крім активного відпочинку на свіжому повітрі та купання в річці, діти зможуть вивчати основи Православної віри, історію Церкви та національної культури, побувати на богослужінні, приступити до Таїнств Сповіді та Причастя (за бажанням).

Для придбання путівки батькам необхідно подати до Полтавського єпархіального управління:

- заяву (стандартний бланк) з рекомендацією парафіяльного священика;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка

З приводу придбання путівок звертайтеся за адресою: 36040, м. Полтава,

вул. Героїв Сталінграда,1-б; тел. (0532) 59-57-61 (Ірина Дмитрівна)

Електронна адреса: pravpoltava@ukr.net;