Главная >> Молитва о мире в Украине

Экспресс-связь с Храмом святителя Феодосия Черниговског Молитва о мире в Украине

Владико Вседержителю, Господи милостивий, прийми молитви та смиренні зітхання наші, які приносимо перед Милосердною Величчю Твоєю, в часи біди та скорботи дітей Твоїх, на землі Українській сущих. Даруй мир, єднання і братню любов народу нашої країни.
Не допусти кровопролиття, вбивства та невинну смерть чад Твоїх, які прагнуть миру, тиші та спокою на землі своїй.

Прийми заступництво всіх святих предків наших, яких нині молимо про допомогу та захист! Нехай світло Любові Твоєї, яке було явлене на Хресті, просвітить кожну душу, яка страждає в цьому світі гріха, темряви, ворожнечі та беззаконня.

Прийми прохання святого та благовірного князя Володимира, хрестителя та просвітителя Русі; прийми молитву страстотерпців святих, Бориса і Гліба, які навчають не піднімати руки на брата свого;
прийми заступництво угодників Твоїх: святих Антонія і Феодосія та усіх преподобних отців Печерських, а також усіх блаженних мужів і жон, які сльозами покаяння душі свої очистили і просвітили!
Прийми молитовні прохання новомучеників і сповідників, які стражданнями своїми спасительну віру в Тебе для нас зберегли;
прийми прохання всіх святих Церкви Твоєї, які трудами своїми землю нашу освятили.

Найбільше прийми молитви Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, адже Її милосердним предстоянням люди Твої і в минулі часи були звільнені та врятовані від усілякої ворожнечі, нашестя чужинців та братовбивчої борні.
У ці скорботні та тяжкі дні випробувань збережи та укріпи Церкву Твою на нашій землі.
Не допусти паплюження, захопленння та руйнування святих храмів та монастирів православних. Благослови та зміцни українське військо, допомагай їм захищати народ наш і звільняти землю нашу від усякого ворога та супостата!
Збережи воїнів наших від загибелі та поранень, від кулі, вогню і снарядів, від зради, полону та випадкової смерті. Поверни їх живими та неушкодженими в рідні домівки до родин своїх.

Вислухай та почуй нас, Боже, Спасителю наш, і милостивий будь, Владико, до всіх стражденних, засмучених та зневірених, і прости нам провини, гріхи та помилки наші, як навчаєш і нас прощати винуватцям нашим.
Господи, не допусти ворожнечі та розбрату, вгамуй усі негаразди та безлади на землі нашій.
Милість Твоя безмірна – просвіти тих, від кого залежить дати наказ про припинення вогню та військових дій. Надоум їх!
Пожалій усіх нас і зупини це безумство!
Пом’якши серця тих, хто приніс нам страждання від цієї безглуздої та нещадної війни.
Щоб мирні жителі, які перебувають під обстрілами та в окупації, у полоні, під завалами та в укриттях, без світла, води та тепла, їжі та ліків не були вбиті чи поранені, а всі хворі і постраждалі отримали медичну допомогу, полегшення та порятунок.
Милосердний Спасителю, збережи дітей та їхніх батьків від снарядів, дронів та ракет, від кулі та вогню, голоду та холоду, від насильства, страху та розпачу.
Захисти наш світ від ядерної катастрофи, не дай нікому пошкодити та підірвати атомні електростанції, застосувати ядерну, хімічну чи бактеріологічну зброю. Навіть думки про це, Господи, нехай розсіються та розтОчаться.

Дай нам силу і мужність бути вірними Тобі й оновлювати своє життя у Таїнствах Нового Завіту, у покаянні та Євхаристії, завжди перебуваючи в єднанні з Тобою та один з одним у Церкві Святій Православній!

Бо Ти Єдиний, милостивий і чоловіколюбивий Бог наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині та повсякчас і на віки вічні.
Амінь.

Храм святителя Феодосия Черниговского | Храм святителя Феодосія Чернігівського