Главная >> Шановні брати і сестри! Запрошуємо вас взяти участь в урочистих богослужіннях!

Шановні брати і сестри! Запрошуємо вас взяти участь в урочистих богослужіннях!

Исцеление расслабленного

Шановні брати і сестри!

Запрошуємо вас взяти участь в урочистих богослужіннях з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Дня Хрещення Русі, дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та Собору Київських святих.

Богослужіння очолить Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у співслужінні представників Помісних Православних Церков, єпископату Української Православної Церкви, духовенства Київської єпархії.

П’ятниця, 27 липня
13:00 (Володимирська гірка) — молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру.
17:00 (Києво-Печерська Лавра) — Всенощна на площі перед Успенським собором.

Субота, 28 липня
8:30 (Києво-Печерська Лавра) — Божественна Літургія на площі перед Успенським собором.

Щоб без перешкод потрапити на подію, необхідно приходити не менш ніж за півгодини до початку Богослужіння. З собою бажано мати питну воду.

| Храм святителя Феодосия Черниговского